Szikszó környéki autósiskolát keresel? Az UNI Autósiskola immáron több, mint 15 éve várja a jogosítványt szerezni vágyókat Sajószentpéter központjában. Íme néhány ok, hogy miért is válaszd a környék egyik legnagyobb autósiskoláját jogosítványod megszerzéséhez:

• Gyorsított jogosítvány lehetősége
  • Online KRESZ tanfolyam mellett tantermi KRESZ lehetősége
  • Automata váltós autó oktatás lehetősége
  • 19 gyakorlati oktató (köztük 1 női oktató)
  • 6200 sikeres vizsgázó az elmúlt 15 évben

Ha nem győztünk volna meg, olvasd el a nálunk sikeresen vizsgázó tanítványaink véleményét az UNI Autósiskoláról:

Szikszón szereznél jogosítványt? Fordulj hozzánk!

Ha Szikszón vagy környékén laksz és jogosítványt szeretnél, TE pont minket keresel! Legyen szó autós (B) kategóriás jogosítványról vagy különböző motoros (A) kategóriás jogosítványokról, mi segítünk neked. Kolléganőink várják a hívásod!

UNI Autósiskola Szikszó elérhetőségek

Név: UNI Autósiskola

Cím: 3770 Sajószentpéter Vörösmarty utca 14. (NYITÁS: 2021. május 3.)

Telefonszám: +36 70 388 3109

E-mail cím: uniautosiskola@gmail.com

Keress minket nyitvatartási időben és tedd meg az első lépést a jogosítványszerzés útján!

Ha már most tudod, hogy melyik tanfolyamra szeretnél jelentkezni, biztosítsd be a helyed és legyél te a következő sikeres vizsgázónk: Jelentkezés

Nyitvatartás

• Hétfő: 13:00-17:00
  • Kedd: 13:00-17:00
  • Szerda: 13:00-17:00
  • Csütörtök: 13:00-17:00
  • Péntek: 13:00-17:00
  • Szombat-Vasárnap: ZÁRVA

Ne felejts el követni minket a Facebookon, ahol még inkább naprakész maradhatsz a környék egyik legnagyobb autósiskoláját érintő hírekben.