Miskolcon az UNI Autósiskola az egyike azon kevés autósiskoláknak, akik még rendeznek tantermi KRESZ tanfolyamot. Az elmúlt években egyre nagyobb népszerűségnek örvendő e-learninges KRESZ tanfolyamoknak az előnyeik mellett számos hátulütőjük is van.

Ha a tantermi KRESZ tanfolyamot választod:

• Nem leszel magadra utalva: segítenek a társaid és az oktatód is
  • Az oktatód sokkal jobban ki fogja tudni emelni a lényeget, mint te magad
  • Való életből származó példákkal fogod jobban elsajátítani a tananyagot
  • Ha vannak kérdéseid, azonnali válaszokat kapsz
  • A tantermi atmoszféra ösztönöz a tanulásra
  • Közösségben, jó hangulatban tanulhatsz a kiscsoportos tanfolyamainkon

Miskolcon KRESZ tanfolyamot sok autósiskola szervez. Azonban nálunk kiválóan felkészült, hatalmas türelemmel és tapasztalattal rendelkező, szakképzett kollégák oktatják neked a KRESZ-t.

Ne bízd magad és a tudásod a véletlenre. Tapasztalataink alapján elmondható, hogy a tantermi KRESZ tanfolyamot választók nagyobb eséllyel teljesítik elsőre a KRESZ vizsgát, mint az e-learninges tanfolyamot választó társaik.

Hol rendezzük a KRESZ tanfolyamot Miskolcon belül?

A miskolci KRESZ tanfolyamainkat nagyon jól megközelíthető helyen, a belvárosban tartjuk, az irodánk helyszínén.

Az irodánk Miskolc, Arany János u. 19. (fszt. 1.) szám alatt található. Kapucsengőnk az 1-es.

Keress minket elérhetőségeinken: +36 70 388 3109,  vagy uniautosiskola@gmail.com.

Vagy jelentkezz a következő tantermi KRESZ tanfolyamunkra Miskolc belvárosában:

JELENTKEZZ MOST!