Készítettünk számotokra NÉGY új videósorozatot, melyekben RÉSZLETESEN végigvesszük a tervezett miskolci és kazincbarcikai útvanalakat és forgalmi szituációkat a forgalmi vizsgára való felkészüléshez. Így otthonról kényelmesen, akár mobilról is fel tudtok készülni, és emlékezhettek az útvonalak legapróbb részleteire is, hogy a lehető legmagabiztosabban vághassatok neki a forgalomnak.

A videókban igyekeztünk kitérni MINDEN, a forgalomban felmerülhető tényezőre, melyek segítségével Ti is a lehető legalaposabban tudjátok az útvonalakat memorizálni.

"ÉRKEZZ
A LEHETŐ LEGFELKÉSZÜLTEBBEN
A FORGALMI VIZSGÁRA!"

1. A videókra 30 napra (az 1-es csomag esetében 45 napra!) tudtok előfizetni bankkártyás fizetéssel a felsorolt és árral megjelölt linkeken.

2. A vásárlás végén kaptok egy PIN-kódot, amivel az adott videót névre szólóan tudjátok megnézni. A PIN kódot kiküldjük email-ben is számotokra.