TÁJÉKOZTATÓ – „ B” KATEGÓRIÁS TANFOLYAMHOZ

Oktatás helye: Sajószentpéter, Kossuth L.u.174.

Beiskolázási feltétel: 16 év 6 hónap, KRESZ vizsgához 16 év 9 hónap, forgalmi vizsgához 17 év betöltése, Minimum 8 általános iskolai végzettség, részvétel a tanfolyamon, 1. csoportú orvosi alkalmassági vélemény, a beiskolázásnak közlekedésbiztonsági szempontból megfelel, vezetéstől eltiltva nincs, nem áll utánképzés hatálya alatt.

Elméleti oktatás: Összesen 7 alkalommal kerül megrendezésre. A 28 óra (4 x 45 perc), órarend szerinti napokon 16:30-tól 19:40-ig. Tantárgyak: Közlekedési ismeretek, Járművezetés elmélete, Szerkezeti és üzemeltetési ismeretek. A tanfolyamot követően a hatósági KRESZ vizsga helye: Miskolc, József A. u. 20. sz. fszt. 1. A vizsgán 55 kérdésre 75 pont érhető el, a sikeres vizsgához 65 pont szükséges. A tanfolyam kezdetétől számított 9 hónapon belül kell vizsgát tenni, 1 éven belül sikereset. A sikeres Kresz vizsgától számított 2 éven belül kell a vezetői engedélyt megszerezni. A sikeres KRESZ vizsgához a Teszt anyag ingyenes.

Gyakorlati oktatás:  A sikeres KRESZ vizsgát követően kezdhető meg. Tanulóink 22 gyakorlati oktatóból választhatnak. A gyakorlati oktatóink listája a honlapunkon megtalálható, az autósiskola felé jelezni kell a választott oktatót, a vezetési karton ügyintézéséhez. A vezetési gyakorlat időpontjai a gyakorlati oktatóval egyeztethető. A kötelező gyakorlati óra 29 óra/ 580 km+ 1 vizsga óra.

Elsősegélynyújtó tanfolyam: A vezetői engedély kiadásának feltétele, az elsősegély vizsga megléte. Az oktatást (2X2 óra) az autósiskola megszervezi. A vizsga helye: Magyar Vöröskereszt: Miskolc, Városház tér 2.

A sikeres KRESZ vizsgáig- A 20. életévet be nem töltött tanulók- 25.000,-Ft állami támogatást visszaigényelhetnek. A szükséges nyomtatványokat az autósiskola biztosítja.

Tanfolyam költségei:

Elméleti tandíj:  60.000,-FtKRESZ oktatás ideje alattKRESZ vizsga KRESZ tanf.ideje latt  4.600,-Ft
Gyakorlati tandíj:240.000,-Ft3 részletben az előrehaladás ütemébenForgalmi vizsga:
A 20. óra után
11.000,-Ft
Eü. tanfolyam:    10.000,-FtVezetés közben!Eü. vizsga:  1800,-Ft
Összes költség:310.000,-Ft
Pótóra: Orvosi alkalmassági:  8.000,-Ft  7.200,-Ft
A gyakorlati tandíj  részletekben fizethető, szerződés szerint!

Honlapunkon Blog/ Vállalkozási Feltételek, telefonon ügyfélszolgálatunktól, illetve oktatóinktól kaphat felvilágosítást.

 Okév: 00789-2008 🕿 Tel: 70/388-31-09 🖳 email: uniautosiskola@gmail.com  www.uniautosiskola.hu