Végre teljesült az álmom és végre meg lett a jogosítványom. Ezt az Uni Autósiskolának köszönhetem a segítőkészségükért és a remek oktatásért, de külön köszönet legfőkképpen Mónika Király Oroszné, mert nélküle nem sikerülhetett volna. Köszönöm neki, hogy türelmes volt velem még akkor is, ha nagy hibákat vétettem. Egy szóval csak ajánlani tudom mindenkinek az Uni Autósiskolát és persze Oroszné Király Mónikát is. Hálás Köszönet!

Sikeres forgalmi vizsgát tettem a mai napon!✅Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az autósiskolát!🥰 És külön köszönettel tartozom Oroszné Király Mónikának, az oktatómnak, a sok türelemért és kiváló munkájáért!😍❤️✅🚗

Végre teljesült az álmom és végre meglett a jogosítványom. Ezt az Uni Autósiskolának köszönhetem a segítőkészségükért és a remek oktatásért, de külön köszönet legfőkképpen Mónika Király Oroszné mert nélküle nem sikerülhetett volna. Köszönöm neki hogy türelmes volt velem még akkor is ha nagy hibákat vétettem. Egy szóval csak ajánlani tudom mindenkinek az Uni Autósiskolát és persze Oroszné Király Mónikát is. Hálás Köszönet! 👏