Az UNI Autósiskola immáron 15 éve várja a jogosítványt szerezni vágyókat Miskolc belvárosában, illetve Sajószentpéteren. Ennyi év alatt több, mint 6000 tanuló végezte el sikeresen a KRESZ és forgalmi vizsgát és immáron már biztonságos résztvevői a közlekedésnek.

Mi az UNI Autósiskola sikerének titka – avagy miért válassz minket?

• Kiváló oktató csapattal dolgozunk (25 fő)
  • Folyamatosan arra törekszünk, hogy élen járjunk a kategóriás képzés lebonyolításában.
  • Az UNI Autósiskolában kiválóan felkészült, magas szakmai tudással rendelkező munkatársakkal dolgozunk.
  • Nálunk elvárás, hogy a tanuló sikere legyen az elsődleges, mert az a mi sikerünk is!
  • Miskolcon a legjobb oktató csapattal dolgozunk, akik folyamatosan fejlesztik magukat, hogy a szolgáltatás színvonalát emelhessük.
  • Munkánkkal mérhető módon teremtünk maradandó értéket ügyfeleink számára.

UNI Autósiskola vélemények

Örömmel mondhatjuk, hogy tőlünk nem úgy távoznak a diákok, hogy azt mondogatják magukban: „De jó végre megszabadulni”. Hanem megköszönik és hálásak az oktatóink és kollégáink munkájáért. Ezekről te is meggyőződhetsz a különböző közösségi média felületeinken, de itt is láthatsz néhány véleményt az autósiskolánkról:

Az UNI Autósiskola szolgáltatásai

Mindamellett, hogy a legnagyobb autósiskolával büszkélkedhetünk Miskolcon, természetesen motoros jogosítvány letételére is lehetőséged van. Továbbá igyekszünk minden speciális igényt, pl. automata váltós jogosítványszerzés, női oktató, részletfizetés, stb. kielégíteni, hogy tőlünk tényleg mosolyogva távozz a végén.

Legfőbb szolgáltatásaink a teljesség igénye nélkül:

Válaszd az UNI Autósiskolát, hogy a jogosítványszerzés ne egy rögös út legyen! Keress elérhetőségeinken:
+36 70 388 3109+36 70 629 7236 vagy uniautosiskola@gmail.com