A szerződésben meghatározott gyakorlati képzésed díja 29 alapórát + 1 vizsgaórát tartalmaz, ezt az 1., 11. és 21. gyakorlati óráig kell fizetni szerződésed szerinti összeggel, melyet személyes jelentkezés esetén kézhez kaptál, on-line esetén e-mailen kiküldtük.
Hatályos előírásoknak megfelelően forgalmi vizsgára az a tanuló bocsátható, aki 580 km-t vezetett az órái során. Ha ez nincs meg, akkor pótóra szükséges.

A vezetési kartonodban nyomon tudod követni, hogy hanyadik óránál jársz!
Normál esetben a gyakorlat 3, gyorsított tanfolyam esetén 2-3 hónapot vesz igénybe, de ez egyéntől függ, hogy ki milyen gyorsan tanul.
Sikertelen forgalmi vizsga esetén az új időpontra 11.000 Ft vizsgadíjon (webshopban lehet rendezni) felül 1 db pótóra is szükséges.

Fizetési lehetőség honlapunkon keresztül is lehetséges:
Webshop aloldal – UNI Autósiskola Miskolc (uniautosiskola.hu)
A gyakorlat vagy akár a forgalmi vizsga megkezdését az oktató fedezet hiánya miatt megtagadhatja, az óra felszámításra kerül, az ebből adódó többletköltség tanulót terheli.