Honlapunkon keresztül lehetséges a UNI Autósiskola Miskolc – A legnagyobb autósiskola Miskolcon (uniautosiskola.hu) linken, automatikus válaszüzenetben kimegy minden szükséges dokumentum, tájékoztató.

Visszaküldendő dokumentumok és egyéb fontos dolgok jelentkezéshez: jelentkezési lap, felnőttképzési szerződés, min. 8 általános iskolai bizonyítvány (OKJ-s nem megfelelő), orvosi alkalmassági igazolás amint kész van (enélkül nem tudunk KRESZ vizsgára időpontot adni, de a bejelentkezéshez nem előírás), 62.000 Ft tanfolyami költség és a 4.600 Ft-os B. kat. KRESZ vizsgadíj befizetése a webshopban (enélkül nem tudunk KRESZ vizsgára időpontot adni) Webshop aloldal – UNI Autósiskola Miskolc (uniautosiskola.hu)

Tantermi képzés tanfolyamköteles, 7 alkalommal kell megjelenni, összesen 28 óra. (kRESZ tanfolyam ára: 60.000,-Ft)
E-learning képzés: tananyag hozzáférés max. 75 óra / 6 hónap, egyéni tempónak megfelelően lehet a rendszerben tanulni.
Egyéb szükséges információk:Online KRESZ tanfolyam Miskolcon – UNI Autósiskola Miskolc (uniautosiskola.hu)