Mi is az az E-learning Kresz? EduKresz

Modern, gyors, kényelmes és hatékony, webes távoktatási módszer.

Nem kell tanfolyamindulásra várnod, ügyfélfogadási időben, vagy emailben bármikor beíratkozhatsz.

A  tananyag az interaktív animációk, multimédiás elemek és szituációs gyakorlatok segítségével könnyen elsajátítható.

Az E-Titán keretrendszer: a kényelmed érdekében, az egyéni belépési kódod  alapján tárolja, hogy hol tartasz a sikeres vizsga felé vezető úton, a tananyag végén pedig „ Képzési Igazolást” állít ki mellyel kezdeményezheted a képző szervnél a Kresz vizsga időpont megkérését.

Nincs szükséged könyvekre, hiszen az e-learning elektronikus, digitális úton közvetíti a számítógépedre a tartalmakat

Nem véletlenül egyre elterjedtebb világszerte, miért pont te maradnál ki?

etitanlogosmall Az autósiskola által megrendelt e-learning tanfolyam elvégzéséhez a tanuló regisztrációs levelet kap, melynek segítségével a rendszerbe belépve a tanulásra rendelkezésre álló idő alatt( 60 óra / 90 nap) tetszőleges időbeosztással elvégezheti a képzést. A minimális tanulással töltött idő: 5 óra, A teljes körű hatósági képzést megvalósító tanfolyam elvégeztével a rendszer előállítja a hatályos rendelkezéseknek megfelelő, elektronikusan aláírt képzési igazolást, melyet elektronikus formában megküld a vizsgaközpontnak, valamint letölthetővé tesz a tanuló és iskolavezetője számára. A hatósági Kresz vizsgáig (ha nem használtad el az összes időt) gyakorolhatod a tesztet, újra olvashatod a tananyagot a sikeres vizsga érdekében.

Minimális/ajánlott rendszerkövetelmények

Számítógép (PC, notebook)

Legalább Windows 8.1 (vagy újabb verzió)

Böngésző: Google Chrome (legfrissebb verzió) 

Microsoft Edge (legfrissebb verzió) o

Mozilla Firefox (legfrissebb verzió)

A jelentkezés: emailben unaiutosiskola@gmail.com

Fizetés: átutalással

Demo: https://nexiuscontent.blob.core.windows.net/public/cd653863-e3e0-f300-a71b-669802f5ad28/00636464-4373-0738-6015-00008c8c27ea/index.html

E-titán applikáció: https://www.youtube.com/watch?v=90Jck74IGAo&feature=youtu.be