A társadalmi felelősségvállalás jegyében a hátrányos helyzetű és nehézségekkel küzdő, fogyatékkal élő fiatalok számára, aki a Kazincbarcikai Don Bosco Általános Iskola és Szakképző Iskolába jár, ingyenes KRESZ tanfolyamot biztosítunk.

A gyakorlati oktatás költségeit (B kategória) pedig a Don Bosco Általános Iskola és Szakképző Iskola alapítványa vállalja át.

Ezen felül további kedvezmények is igénybe vehetők a vizsgadíjakra és az esetleges pótórákra.

Támogatás a kedvezményes jogosítvány megszerzéséhez

A Don Bosco Általános Iskola és Szakképző Iskola a jogosítvány megszerzésének lehetőségével szeretne esélyt teremteni a diákjai számára. A jogosítvány megszerzésének támogatása több területre ható motivációs erővel hat, amely nem csak rövid távon, de hosszú távon is pozitív hatásokat fejt ki.

Az elméleti képzés helyszíne minden esetben az iskola, ahol a diákok előrehaladását a saját osztályfőnökeik is szemmel kísérik.

A támogatás szorosan összefügg az iskolai tanulmányi munkával. A jól teljesítő, tehetséges hátrányos és halmozottan hátrányos helyzetű fiatalok számára nyílik nagyobb lehetőség a támogatás elnyerésére.

Érdeklődni a Don Bosco Általános Iskola és Szakképző Iskola elérhetőségein lehet:
(06 48) 512 732